przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
193593 odwiedzin

Udział w warsztatach językowych - grupa Sowy i Akademia Pana Kleksa

A A A

Udział w warsztatach językowych - grupa Sowy i Akademia Pana Kleksa

Early Stage- podziękowanie za udział w warsztatach/ zaproszenie na kolejną darmową kosmiczną lekcję


Drodzy Rodzice,

W dniu dzisiejszym, w ramach współpracy partnerskiej, dzieci z MP3 odwiedziły naszą szkołę języka angielskiego Early Stage na Easter Workshops. Dzieci aktywnie i z bardzo dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, poznały typowe dla wielkanocy słownictwo i brały udział w wielu szalonych, wielkanocnych aktywnościach 🐥🎯🎲

📸Poniżej przesyłam Państwu link do google dysk, na którym znajdziecie Państwo zdjęcia oraz krótkie filmy z dzisiejszych zajęć:
https://drive.google.com/drive/folders/1-8znNMebpJq1yOu6eyIJLTJhrMJY7jZ-?fbclid=IwAR1uPXNORLyuDK83GkPU6T6Ph6zrvVwkb7yfTNepRgyctFqZJnmmZ5AGgNk
🚶‍♀️🚶Nasza Szkoła Early Stage angielski dla dzieci i młodzieży znajduje się około 4 minuty pieszo od MP3. Nasza siedziba mieści się przy ulicy Żeromskiego 23 (II piętro). Świadczymy usługę przyprowadzania i odprowadzania dzieci na zajęcia/z zajęć.


 Obecnie trwa rekrutacja dzieci na nowy rok szkolny. Zauważyliśmy, iż dzieci w klasie bardzo dobrze się dogadują i współpracują ze sobą, co przekłada się na wartości i metodę w naszej szkole, w której jedną z głównych ról odgrywają właśnie relacje. 


🚀 Aby przekuć relację na efektywną naukę języka angielskiego, proponujemy Państwu darmowe niezobowiązujące zajęcia pokazowe z języka angielskiego, w których będą miały możliwość uczestniczyć  wyłącznie dzieci z klasy 0 z MP3.

Darmowe zajęcia pokazowe odbędą się w sobotę 23.04📅  w godzinach 13:15-13:50⏰. W zajęciach może uczestniczyć jeden z rodziców. Zapisy na zajęcia pokazowe w formularzu: KLIK/FORMULARZ . Liczba miejsc ograniczona :)

Więcej o nas:

https://www.facebook.com/earlystage

https://www.instagram.com/early_stage

https://earlystage.pl/blog

https://earlystage.pl/pl/kursy/angielski-dla-dzieci-6-9-lat


Pozdrawiamy

Early Stage Sochaczew

Zapisz się na newsletter

kontakt