przejdź do Sochaczew.pl
147453 odwiedzin
Spektakl teatralny "Planeta Samozdrowie"

Dnia 26-02-2020 o godz. 09:30 dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Sochaczewie (razem z filią) odbędzie się spektakl teatralny „PLANETA SAMOZDROWIE I MISJA GENERAŁA OSIŁKA” ze Studia Artystycznego Akada.

Spektakl jest interaktywny, dzieci biorą aktywny udział w przedstawieniu, występuje dwóch aktorów, jest barwna scenografia i odpowiednio dobrany podkład muzyczny.

Na daleką planetę Króla Samozdrowie wdarł się podstępny szpieg z krainy Cybernerii. Zły i podstępny, hipnotyzuje poddanych króla, by w ten sposób przejąć władzę. Król jednak nie chce się poddać. Wysyła swojego zaufanego dworzanina – generała Osiłka na Ziemię, by znalazł najdzielniejszego rycerza, który pokonałby Cyberneta. Statek kosmiczny Osiłka ulega jednak wypadkowi i przez pomyłkę trafia do ogrodu przed domem Karolka – chłopczyka, który bez przerwy gra na komputerze, ogląda telewizję i uwielbia pizzę i hamburgery.

Słysząc odgłosy walki pochodzące z komputera, i okrzyki grającego Karolka, generał Osiłek sądzi, że znalazł najdzielniejszego z dzielnych mieszkańców Ziemi. Prosi Karolka, by ten zechciał obronić jego planetę. Chłopczyk, myśląc, że Osiłek chce, by przetestował nową grę komputerową zgadza się bez zastanowienia. Okazuje się jednak, że żeby pokonać Cybernetyka trzeba być bardzo wysportowanym, a chłopczyk nigdy nie spędzał czasu na świeżym powietrzu…

Historia przygód uświadamia dzieciom potrzebę różnorodnego spędzania wolnego czasu, w którym nie może zabraknąć sportu. Przedstawienie jest opowiadane w zabawny sposób i dzieciom bardzo się podoba.

Koszt – 3,00 zł od dziecka.

Planeta Samozdrowie.pdf

A A A
25.02.2020
godz.10:31
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość