przejdź do Sochaczew.pl
141150 odwiedzin
FESTYN RODZINNY ZA NAMI

             Festyn Rodzinny zapisał się na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez Miejskie Przedszkole Nr 3 im. Jana Brzechwy w Sochaczewie. Tego roku obchodziliśmy go 28 maja. Impreza ta odbyła się placówce z okazji Dni Rodziny, a jej głównym celem, było zachęcanie Rodziców do wspólnych zabaw z dziećmi, a także dostarczenie wszystkim jego uczestnikom wielu okazji do radości i wspaniałego nastroju. Na początek przed Rodzicami oraz przybyłymi gośćmi zaprezentowały się wszystkie grupy przedszkolaków, a po występach był czas na mnóstwo innych atrakcji. O oprawę muzyczną i liczne konkursy zadbał wodzirej „Pylu”. Zgodnie z tradycją, nie zabrakło również loterii fantowej, grilla i słodkiej kawiarenki, gdzie na gości czekały ciasta przygotowane przez panie kucharki oraz naszych niezastąpionych Rodziców. Kolejki do stanowisk loterii fantowej, malowania buziek, zaplatania warkoczyków nie miały końca. Każdy gość miał również okazję do pomiaru ciśnienia oraz poziomu cukru. Nowością w tym roku były, aż 3 atrakcje. Stanowiska szachowe, gdzie odbywały się turnieje naszych podopiecznych z Rodzicami, punkt nauki udzielania pierwszej pomocy, gdzie dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Sochaczewie pod opieką Pani Zofii Szydełko prowadziły, krótkie instruktaże ratowania życia oraz przyjazd Jednostki Straży pożarnej z OSP Miszory, za co serdecznie dziękujemy Panu Markowi Niewiadomskiemu.

W miłej atmosferze czas pikniku minął bardzo szybko. Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze co możemy ofiarować swojemu dziecku, to nasz czas. Wszystkim jego uczestnikom dziękujemy za cudowną zabawę!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wydziałowi Promocji Miasta Sochaczew za wsparcie udzielone podczas Festynu. Podarowane przez Państwa niespodzianki: komiksy, ołówki, opaski odblaskowe, teczki itp. nie tylko wzbogaciły naszą loterię, ale pozwoliły wywołać uśmiech u naszych przedszkolaków przy okazji obchodów Dnia Dziecka, a także będą miłą niespodzianką dla 6-latków, które w tym roku opuszczą nasze przedszkole.

A A A
05.07.2019
godz.09:57
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość